Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskā Studentu zinātniskā konference "Health and Social Sciences" 2022.

Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskā Studentu zinātniskā konference "Health and Social Sciences" 2022.

2022. gada 24. un 25. martā notiek Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskā Studentu zinātniskā konference "Health and Social Sciences" 2022. Zinātniskā konference norisinās jau kopš 1950. gada un šobrīd ir kļuvusi par vienu no lielākajām studentu konferencēm Ziemeļeiropā. Katru gadu konference pulcē kopā vairāk nekā 3000 studentu no vairāk nekā 30 valstīm. Šogad studentu konference norisināsies attālināti, nodrošinot iespēju vērot visas konferences sekcijas tiešsaistes formātā. Dalībniekiem arī būs piedāvāta iespēja baudīt vairākas darbnīcas un meistarklases klātienē, kur katrs interesents varēs izvēlēties sev saistošāko.

Konference tiek organizēta ar mērķi atbalstīt un veicināt studējošo zinātnisko darbību, vienuviet pulcējot pētniekus no visas pasaules, sniedzot iespēju studējošajiem prezentēt viņu atklājumus kā veselības, tā sociālajās zinātnēs, apspriest tos ar nozares profesionāļiem un veikt savu ieguldījumu nākotnes zinātniskās telpas veidošanā.

Rīgas Stradiņa universitātes vadība un konferences organizatori laipni aicina ikvienu interesentu piedalīties Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskajā Studentu zinātniskajā konferencē "Health and Social Sciences" 2022 gan kā aktīvam, gan kā pasīvam dalībniekam.

Svarīgāka informācija par datumiem un citi saistošo informāciju atrodama isc.rsu.lv!

RSU konference